Sony D6503 Sirius (Xperia Z2) na dalších fotografiích a videu

0
Sony Sirius leak1
Bílá a černá verze smartphonu Sony Sirius

Sony sice v poslední době učinilo několik opatření, která měla zabránit úniku informací o dosud nepředstavených zařízeních, zatím to však vgypadá, že jejich účinek byl snad opačný. O chystané vlajkové lodi Sony D6503 „Sirius“, někdy označované také jako Xperia Z2, totiž víme už skoro všechno. Přitom do jejího představení zbývá více než týden, podle spekulací totiž bude smartphone oficiálně odhalen 24. února v rámci veletrhu MWC 2014 v Barceloně.

Koncem týdne se na internetu objevila dvojice fotografií, na kterých je údajná Sony Xperia Sirirus. První snímek by měl ukazovat bílou a černou verzi nepředstaveného smartphonu, na druhé fotce pak najdeme její srovnání se dvěma předchozími vlajkovými loděmi od Sony. Design Xperie Sirius není žádným velkým překvapením, nijak výrazně se totiž neliší od Xperie Z1. I tentokrát zklame poměrně velký rámeček kolem displeje.

Sony Sirius leak2
Zleva: Sony Sirius, Xperia Z1 a Xperia Z1

Druhou novinku do skládačky s názvem Xperia Sirius je video, které ukazuje aktualizovanou grafickou nadstavbu, konkrétně například novou odemykací obrazovku s widgetem pro ovládání hudby nebo aplikaci fotoaparátu. Ani v uživatelském rozhraní se neodehrálo příliš mnoho změn ve srovnání s Xperií Z1. Těšit nás může to, že Xperia Sirius údajně poběží na nejnovějším Androidu 4.4.2 KitKat.

http://www.youtube.com/watch?v=dBaC6uAU5Bo

Ve výbavě Xperie Sirius bychom měli najít 5,2″ displej s technologií Triluminos, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 (MSM8974AB), 3GB RAM a 16GB vnitřní paměť. Fotoaparát smartphonu nejspíš nabídne rozlišení 20,7 megapixelu a možnost natáčení Ultra HD videí (více podobností o fotoaparátu).

zdroj: GSM ArenaXperia Blog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here