Smart Bar – telefon klasické konstrukce s Androidem

2

V Japonsku se už tento měsíc začne prodávat velmi zajímavý přístroj. Smart Bar je na první pohled telefon, který byste kvůli jeho designu a numerické klávesnici zařadili do období tak před pěti lety. Na druhý pohled by vás ale určitě překvapil operační systém: Android 2.3 Gingerbread.

Společnost eAccess se snažila zaměřit na novou skupinu zákazníků, kteří se nechtějí vzdát klasické konstrukce mobilního telefonu, přitom by ale rádi vyzkoušeli moderní operační systém. A jaká je výbava? 3palcový WVGA displej, 800MHz procesor Qualcomm MSM7227, 512MB RAM, 5mpx zadní fotoaparát s autofokusem, WiFi, Bluetooth, infračervený port a 3G.

Telefon se začne prodávat v Japonsku 22.září, do jiných regionů se pravděpodobně nedostane. Koupili byste si tento telefon, kdybyste měli možnost?

zdroj: ac

2 KOMENTÁŘE

  1. ja urcite jo, pro pritele, porad chodi s pradavnim samsungem vysouvackou protoze se nechce vzdat standartnich tlacitek a kqatro mu nevyhovuje protoze ma strasne malinkaty tlacitka pro chlapa, doufam ze to jednou dorazi i do cech…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here