Shrnutí spekulací o Samsungu Galaxy S5

0

unpacked-5

Jihokorejská společnost Samsung má těsně před celosvětovou premiérou jejich nové vlajkové lodi Samsungu Galaxy S5. Kolem tohoto zařízení se už několik měsíců vedou spekulace, odhady, názory, apod. V tomto kvantu informací začíná být poněkud zmatek. Proto si těsně před zahájením MWC v Barceloně, kde Samsung naplánoval svou konferenci Samsung Unpacked 2014, kde by Galaxy S5, spolu s dalšími několika zařízeními, měl být představen, trošku shrneme co zatím o tomto zařízení víme.

Po shrnutí mnoha informací zahraničních i tuzemských zdrojů nám vychází tento závěr. Samsung údajně představí dvě varianty smartphonu Galaxy S5. První verze by měla nabídnout 5,25 palcový FullHD displej, buď se čtyř-jádrovým procesorem Snapdragon 800 nebo s velmi očekávaným osmi-jádrovým Exynosem 5420. Toto by měla být podle zahraničních zdrojů ta standardní a levnější verze. V prodeji by měla být už v březnu.

Druhá verze, ta prémiová, by měla nabídnout 5,25 palcový Quad HD displej s rozlišením 2560×1440. O výkon by se v této verzi telefonu měl starat čtyř-jádrový Snapdragon 805 nebo očekáváný Exynos 5430, který by měl být postavený na 64-bitové architektuře. Tato prémiová verze Galaxy S5 by měla být v prodeji, až na začátku léta.

Obě dvě tyto verze by potom měly mít 3GB operační paměti RAM, 16/20Mpx fotoaparát, vnitřní pamět 32GB, slot na microSD karty, Bluetooth 4.0 a mnoho dalších funkcí a senzorů.

Všechny tyto informace jsou pouze spekulace a odhady. Výsledek práce Samsungu na nové vlajkové lodi uvidíme až v pondělí na Samsung Unpacked 2014. Jak to tedy bude s verzemi a specifikacemi Galaxy S5tky můžeme stále jenom hádat.

Oficiální trailer k novému Samsungu Galaxy S5, přináší další várku spekulací ohledně odolnosti přístroje, který by mohl být vodotěsný a jeho konstrukce by mohla odolávat nárazům.

https://www.youtube.com/watch?v=y42eQJmGbxk

zdroj: androidauthority , techradar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here