Samsung zveřejnil tajemný teaser „Just for you“

0

Na Facebooku Samsung Mobile Taiwan se objevil tajemný teaser mírně odhalující nové zařízení společnosti. Podle všeho by mohlo být představeno již 9. prosince.

180179-samsungteaser

Dvacet tři sekund dlouhé video nám poskytlo některé indicie k tomu, abychom zjistili, o jaké zařízení se může jednat. Podle velikosti a tvaru půjde nejspíš o mobilní telefon. Kdybychom měli video krok po kroku rozebrat, v prvních vteřinách se objeví spolu s nápisem „Just fit“ ono zařízení a hodinky Samsung Galaxy Gear. Prostě padnoucí, máme-li použít výraz, který by dával smysl v kontextu, by mohl naznačovat užití stejných materiálů pro výrobu – nerezovou ocel.

Just simple“ (prostě jednoduše) zase odkazuje na tvar zařízení a umístění tlačítek. Na zařízení nenajdeme téměř žádné výčnělky a tlačítka jsou umístěna pouze po bočních stranách, a to jak tlačítko pro regulaci hlasitosti, tak pro aktivaci telefonu. „Just elegant“ (prostě elegantně) ukazuje zadní stranu telefonu, která by mohla být vyrobena z leštěné oceli a „just fast“ (prostě rychle) ve spojení s nápisem LTE dává jasně najevo podporu nejrychlejších sítí.

Ve videu je ještě jedna drobnost, která někomu mohla uniknout. Čas, který hodinky zobrazují, je 13:00 a datum je pondělí 9. prosince. Pokud si poskládáte informace z videa dohromady, můžete vidět souvislost s očekávaným představením modelu Samsung Galaxy J. Ten by měl být na Taiwanu představen právě 9. prosince. Jistá bohužel zatím není dostupnost. Doposud se totiž hovořilo jen o prodeji v Japonsku, avšak představení 10. října. S posunem představení by se mohla rozšířit i oblast dostupnosti a Galaxy J by mohl být dostupný na více trzích.

www.youtube.com/watch?v=cuEDOkn-Yr4&feature=youtu.be

Zdroj: Facebook – Samsung Mobile Taiwan

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here