Samsung začíná vydávat Android 4.0.4 pro Galaxy S II

7

Vydáním Androidu 4.0.3 vývoj nového softwaru pro SGSII rozhodně neskončil. Samsung totiž v těchto dnech začíná aktualizovat Galaxy S II na ještě novější Android 4.0.4 ICS. Přesný seznam změn neznáme, podle dostupných informací jde ale o spíše opravnou aktualizaci.

Update je v tuto chvíli dostupný pro ruské uživatele, do několika týdnů až měsíců by ale měl dorazit na smartphony z celého světa včetně České republiky. Novou verzi Androidu je možno stahovat OTA cestou (přes Wi-Fi/3G) nebo pomocí počítačového softwaru KIES.

Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich pro Samsung Galaxy S II si také můžete stáhnout v podobě ROM, kterou lze flashnout přes ODIN. Potřebný soubor a další instrukce naleznete na samfirmware.com.

zdroj: sm

7 KOMENTÁŘE

  1. Používáte to někdo s Exchange a APN ?
    Me to synchronizuje pouze Email ne Kontakty aani Kalendář vše nasteveno i smazáno a znovu nastaveno i Reset zařízení do továrního nastavení.

  2. Vyresil jsem to tak ze jsem vyexportoval vsechny kontakty s exchagu do *.csv a na importoval do google uctu a tim je mam zpet v tel. Exchange proste dava jen mail. Prosim jestli budete nekdo vedet nejaky novy reseni dej te vedet

  3. Tak se taky hlásím. Mail je OK, kalendář nejede. Je ale zajímavé, že se mi v telefonu nějaké schůzky postupně objevují… nepřišel jsem na systém toho objevování 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here