Samsung údajně chystá Galaxy S4 Zoom s 16mpx fotoaparátem

3

Samsung Galaxy S4 camera detail

Fotomobily se nejspíš v nejbližší době dočkají reinkernace. Svého zástupce v této kategorii údajně nechystá jen Sony, ale také Samsung.

Novinka by měla dostat název Samsung Galaxy S4 Zoom a podle uniklých informací nabídne velmi kvalitní fotoaparát s rozlišením 16 megapixelů. Další výbava bude nejspíš ve srovnání s velkým Galaxy S4 trochu slabší. Zoom by měl mít 4,3″ Super AMOLED displej s rozlišením 960 x 540 obrazových bodů, 8GB interní paměť, slot na micro SD karty, Bluetooth 4.0 LE, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), GPS a operační systém Android 4.1/4.2 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou TouchWiz. Záhadou zatím zůstávají další klíčové parametry smartphonu, jako například použitý procesor.

Samsung by měl svůj první fotomobil představit v červnu nebo červenci letošního roku. Novinka bude údajně dostupná ve dvou barevných verzích, konkrétně černé a bílé. Výrobce už má v současné době v nabídce model Galaxy Camera, který však kvůli absenci GSM čipu nemůžeme považovat za smartphone, ale spíše chytrý fotoaparát s Androidem.

Galaxy S4 Zoom by neměl být jediným novým smartphonem, který ponese název současné vlajkové lodi jihokorejského výrobce. Samsung letos údajně představí také zmenšenou verzi Galaxy S4 Mini se slabšími hardwarovými parametry a odolný Galaxy S4 Active.

zdroj: Sammobile

3 KOMENTÁŘE

  1. Presne tak tohle je nesmysl. Proc se to bude jmenovat S4 kdyz to bude mit vybavu S1 nepochopim proste. Az udelaji napr tri totozne S4 a lisit se budou jen velikosti nebo jen fotakem tak pak se to muze jmenovat S4 zoom, S4 mini, S4 Active atd, ale tohle je kravina…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here