Samsung SM-G870 by mohl být Galaxy S5 mini

0

V indické databázi Zauba se možná objevilo další mobilní zařízení. Již několikrát se stalo, že Zauba byla zdrojem informací o novým mobilních telefonech, které byly někam posílány například pro testování. Nynější model by mohl být očekávaný Samsung Galaxy S5 mini.

Expo_2012_Samsung_pavilion

Žádné další údaje o zařízení ze seznamu vyčíst bohužel nelze, avšak podle serveru GalaxyClub.nl je možné, že SM-G870 skutečně Galaxy S5 mini je. Jedná se však pouze o spekulaci, kterou server dovozuje z poměru cen. U předchozí verze vlajkové lodě – Galaxy S4 a S4 mini byl poměr stejný, jako se nyní objevil mezi Galaxy S5 a S5 mini.

O tom, že se očekává verze Mini i verze Zoom, se mluvilo již dlouho před představením. Je však otázka, jestli letos bude představena verze Active, když již ona základní má certifikaci IP67. U verze Mini jsme se dříve pozastavili nad jedním testem, který v benchmarku AnTuTu ukázal neznámé zařízení, o kterém se uvažovalo jako o Galaxy S5.

Pravda je taková, že dnes víme, že S5 má 5,1″ displej a procesor Snapdragon 801, kdežto model v testu má Snapdragon 800 a displej s úhlopříčkou okolo 4,6″. Pokud vezmeme v potaz rozlišení 1920*1080 a jemnost displeje 480 PPI, vyjde nám přibližně 4,6″. O této skutečnosti jsme se zmiňovali v článku zde. Více informací bohužel zatím nemáme, budeme vás však informovat, pokud se nějaké dozvíme.

Zdroj: Galaxyclub.nlSammobile, Zauba

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here