Samsung SM-G750A – Galaxy S5 Neo nebo S5 Mini?

0

Příští verze Galaxy S5 Mini či Neo by mohla být výkonnější, než tomu bylo u řady Mini obecně. U Galaxy Note 3 Neo se zmenšil sice displej i procesor, přesto se pořád jednalo o high-end. Podobně by tomu mohlo být u menšího modelu Galaxy S5. Byl by to rozumný krok, jak odlišit vlajkovou loď od běžnějších modelů a zároveň dohnat jiné výrobce, jako je třeba Sony se svou Xperií Z1 Compact, která nastolila trend malých strojů s velkým výkonem.

photo-2

Model Samsungu s označením SM-G750A se objevil v UAProf (User Agent Profile), kde jsme se o něm mohli dozvědět některé informace. Uvnitř nalezneme procesor s taktem 2,3 GHz, což by mohlo značit užití Snapdragonu 800 či 801, a displej s rozlišení 1280*720.

Již dříve se v bechmarku objevil model Samsungu s displejem 4,6″ a rozlišením Full HD (1920*1080), jeho představení jsme se však nedočkali. Bylo to však v době, kdy se ještě uvažovalo o tom, že by Galaxy S5 mohla mít Quad HD (2560*1440) displej a použití Full HD by pak pro menší model bylo logické. Poté, co představil Samsung klasickou S5 s Full HD, je logické, že by rozlišení menší verze mělo být nižší.

V současné době běží zařízení na Androidu ve verzi 4.3 Jelly Bean, což se však může, stejně jako rozlišení displeje, změnit. Jedná se o testovací verzi a je známo, že výrobci zkouší různé varianty, než vyberou tu rozhodnou pro koncový produkt. Pokud se dozvíme něco dalšího, budeme vás samozřejmě informovat.

Zdroj: Gsmarena, UAProf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here