Samsung SM-G310 – možný low-end s KitKatem prošel FCC

0

Zprávy o tom, že takzvaná low-end zařízení, tedy modely výkonnostně nejslabší, nemohou mít Android ve verzi 4.4 KitKat, neboť by si s ním nedokázaly poradit, bylo uživateli přijímáno jen těžce. Byla to také nejčastější výmluva výrobců, proč slabší modely nedostanou novější software. Jak to však vypadá, asi to úplně pravda nebude.

samsung_logo_genericdevice4-580-75

Již dříve se hovořilo o tom, že 4.4 KitKat vyžaduje alespoň 1 GB paměti RAM pro svou činnost, pak se však objevily modely s 512 MB RAM, které v sobě zmíněnou verzi Androidu měly. K tomu se však výrobci nevyjadřovali. Nyní se objevil v certifikaci FCC (Federal Communications Commission) nový model Samsungu, který podle všeho nebude hardwarově příliš dobře vybaven, ale KitKat mít bude.

Konkrétní specifikace modelu uveřejněna nebyla, je pouze odvozena z některých klíčových údajů o technické specifikaci. Displej zařízení bude mít úhlopříčku 4″ a baterii s 5,7Wh. Zmíněný údaj baterie by mohl odpovídat baterii o kapacitě 1500 mAh, pokud hodnotu srovnáme s jinými modely, s jistotou to však tvrdit nemůžeme. S přihlédnutím k možné kapacitě baterie a velikosti úhlopříčky nejspíš půjde o low-end zařízení.

V databázi Zauba se pak objevily další údaje o modelu. Bude existovat ve dvou verzích, jedno i dvou SIM kartové a byly také potvrzeny údaje o úhlopříčce displeje a přítomnosti Androidu ve verzi 4.4.2 KitKat. Kdy přesně bychom se mohli modelu dočkat na trhu není jisté.

Zdroj: Phonearena, Zauba

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here