Samsung připravuje dual-SIM Galaxy Note 2 pro Čínský trh

2

Dual-SIM telefony se ukázaly být velkým lákadlem na některých trzích a generují výrobcům telefonů nemalé tržby. Čína může v nejbližší době očekávat největší dual-SIM telefon současnosti. Samsung údajně uvedl, že připravuje pro čínský trh upravenou novinku Galaxy Note 2.

Čínský trh se stává jedním z největších trhů chytrých mobilních telefonů, proto není divu, že právě na tento trh bude směřovat nový Galaxy Note 2 v upravené verzi. Bude se jednat o totožný telefon, který byl představen na IFA v Berlíně, tedy do té doby, než otevřete zadní kryt a vyndáte baterku. Místo jednoho SIM slotu na vás budou koukat dva – jeden pro klasickou simkartu, druhý pro mikro SIM hned vedle mikro SD slotu pro paměťovou kartu.

Spekuluje se o tom, že telefon bude nabízený u Čínského Telekomu, avšak zatím nejsou nikde oficiálně zveřejněné informace o ceně telefonu, dostupnosti či informace, zda se tento dualSIM dostane i na trhy mimo Čínu. Jak by se vám Galaxy Note 2 ve verzi dualSIM líbil u nás?

Zdroj: ac

2 KOMENTÁŘE

  1. Pokud jsou obě SIM živé současně, tak k téměř dokonalosti schází jen splash proof či lépe watter proof design. Výrobci prostě nechápou, že lidi z různých důvodů (NEJEN ekonomických) občas potřebují více aktivních SIM a nechtějí se zabývat tím, zda telefon přežije krátký deštík během telefonování. Dual SIM často nefrčí protože se strkají do low end telefonů, takže manažer radši bude nosit dva lepší telefony, než jeden dualsim krám. Bejt to dualsim SGSIII či SGNII, tak je to jasná volba a 2000 Kč navíc by za to lidi myslím klidně platili s dobrým pocitem, takže by to mohlo zvednout prodejnost. Důvod, proč často neměním svůj telefon je ten, že nové stroje jsou plné kompromisů a když už dělám kompromisy, tak ten starší stačí taky… Prostě na telefonování a práci s kontakty PalmTreo680 forever a na multimedia a inet jakýkoli Android, v tuto chvíli XperiaPro, později možná SGNII_ChinaVer… 🙂 

    • Možná trochu OT, ale máte osobně zkušenosti s nějakým telefonem, kde by dual sim fungoval tak, že jsou obě sim aktivní? Kdysi jsem používal 2 simky na starém Siemensu, kde jsem si měl kryt na dvě simkarty, ale aktivní mohla být jen jedna. Zajímalo by mě, jak doba pokročila a jestli nějaký telefon už plnohodnotně dvě simky zvládá zaráz?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here