Samsung přináší LTE konektivitu na Galaxy Ace Style LTE

0

Samsung uvedl na trh nový telefon v entry-level řadě Galaxy Ace, nazván Galaxy Ace Style LTE. Jak název napovídá, zařízení nabízí LTE konektivitu a je nyní k dispozici v Německu za € 199 (přepočtu za 5500 korun).

Galaxy Ace Style LTE disponuje decentní šedou barevnou linii na zadním krytu, která slouží k odlišení od standardní 3G-only varianty . Jinak jsou obě varianty shodné, ať již jde o design exteriéru či vnitřní specifikaci, která zahrnuje 4-palcový WVGA displej, disponující rozlišením 800×480 , 1,2 GHz quad-core CPU, 1 GB RAM, 4 GB interní paměť, slot pro microSD kartu, 5 MP fotoaparát na zadní straně a taktéž fotoaparát s 1,3 MP na přední straně – stejně jako v případě 3G-only „brášky“.

Mnozí lidé se mohou zeptati – co je vlastně ono LTE zač? LTE  je modernizovaná varianta nám důvěrně známe 3G sítě zajišťující vysokorychlostní připojení pro mobilní telefony. Momentálně se setkáváme s nikterak valným rozšířením pokrytím sítě na našem území, kdežto například v Polsku se můžeme s LTE normálně setkat zcela běžně.

Galaxy Ace Style LTE

Prozatím se k nám nedostali informace naznačující rozšíření telefonu mimo německý trh, což ovšem neznamená, že bychom se této varianty nemohli v blízké budoucnosti dočkat i na okolních trzích, včetně našeho.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here