Samsung představil Galaxy Grand 2. Nového konkurenta ve střední třídě

0

Galaxy Grand 2

Společnost Samsung představila nového zástupce střední třídy, kterým se oficiálně stává Galaxy Grand 2. Hned na úvod je třeba říci, že nová generace loňského modelu se bude pyšnit zadním krytem potaženým umělou kůží, který můžeme spatřit u Galaxy Note 3.

Galaxy Grand 2 nabídne 5,25palcový HD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů (video o kvalitě 720p) s 280 ppi. Srdce telefonu bude tvořit čtyřjádrový procesor Exynos s frekvencí 1,2 GHz, ke kterému má být dodávána 1,5 GB RAM. Kromě podpory HSPA+ vás jistě potěší i dual-SIM, či 8 MPx fotoaparát s automatickým zaostřováním. Vpředu se chystá výrobce umístit 1,9 MPx fotoaparát.

Galaxy Grand 2

Samozřejmě nechybí ani Wi-Fi, GPS + GLONASS, Bluetooth 4.0 a uživatelská paměť s kapacitou 8 GB. Tu však můžete rozšířit pomocí slotu na microSD s maximální dodatečnou kapacitou 64 GB. O dostatek energetické šťávy se postará 2600mAh baterie. Podle všeho by to mělo stačit na 17 hodin hovoru, či 10 hodin přehrávání videa.

Chytrý telefon Galaxy Grand 2 nabídne prostředí dobře známého Androidu ve verzi 4.3. Uvnitř telefonu naleznete software od společnosti Samsung jako je Samsung Hub, Samsung Link, S Překladač a podobně. K dispozici má být v bílé, černé a růžové barvě.

Samsung neoznámil přesnou cenu zařízení, ani nepodal informace o dostupnosti. Galaxy Grand 2 však má být k dispozici ve vybraných regionech, alespoň to říká tisková zpráva.

Zdroj: SammyHub a AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here