Samsung GT-I9405 – nepředstavený 5,5″ Galaxy smartphone

0

V databázi Zauba se objevil nový, zatím nepřestavený Samsung s označením GT-I9405. Známa je zatím pouze úhlopříčka displeje zařízení – 5.5″ – a fakt, že nejde o očekávaný Samsung Galaxy Note 3 Neo.

Samsung-GT-I9405-appears-to-be-a-new-5.5-inch-Galaxy-not-a-Note-though

Přístroj byl odeslán 10. ledna do Výzkumného a vývojového centra Samsungu v Indii. Zařízení tam mělo být podrobeno dalšímu testování. Vedle úhlopříčky 5.5″ je ještě jisté, že se bude jednat o zařízení podporující pouze jednu SIM. Žádné další údaje týkající se přístroje k dispozici bohužel nejsou.

Můžeme jenom odhadovat, o jaké zařízení půjde, částečně by nám v tom mohlo pomoci kódové označení. Note přístroje mají v názvu písmeno N (například Samsung Galaxy Note 3 Neo má SM-N7500 a SM-N7505), o model z řady Note tedy nepůjde. Spíše však nepůjde ani o spekulovaný Samsung Galaxy S5, neboť Galaxy S4 má označení GT-I9500 a GT-I9505, nižší číslo tedy také pravděpodobně nebude užito pro novější a hadwarově výkonnější zařízení.

Zařízení tedy můžeme očekávat někde mezi Samsungem Galaxy S4 ve verzi LTE (GT-I9505) a Galaxy S3 ve verzi LTE (GT-I9305). Podle posledních dostupných a potvrzených informací by měl Samsung Galaxy S5 mít dvě verze. Jednu plastovou a druhou kovovou. Nehledě na fakt, že je u Galaxy S5 očekáván displej s úhlopříčkou 5.25″, mohly by se původní plány změnit a mohl by přijít s 5.5″ displejem. Pustíme-li uzdu fantazii, zaregistrovaný model GT-I9405 by tak teoreticky mohl být onou plastovou verzí Galaxy S5, spíše však můžeme očekávat ještě představení jiného přístroje.

Jaká bude realita se pravděpodobně dozvíme až  v polovině března. Nejnovější údaje hovoří o tom, že by neměl být Galaxy S5 představen na Mobile World Congress v Barceloně v únoru, ale na vlastní akci Samsung Unpacked konané v Londýně.

Zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here