Samsung Galaxy Young – Jelly Bean pro nenáročné

0

samsung galaxy young

Tento týden Samsung představil dva další nové smartphony, které na trhu zabodují zejména svou cenou. První z novinek je Galaxy Young, malý smartphone se základní výbavou, který bude dostupný také v dualSIM verzi s označením Samsung Galaxy Young Duos. Po designové stránce novinka kombinuje prvky ze starších levných Samsungů se zakulaceným designem, který se poprvé objevil u Galaxy S III.

Samsung Galaxy Young je vybaven 3,27″ displejem s rozlišením 320 x 480 pixelů, jednojádrovým procesorem neznámého výrobce běžícím na frekvenci 1 GHz, 768MB RAM a 4GB vnitřní pamětí, kterou lze dále rozšířít pomocí slotu na micro SD karty. V dnešní době asi nikoho nepřekvapí, že i jeden z nejlevnějších smartphonů na trhu nabídne Wi-Fi, Bluetooth 3.0, GPS, HSDPA, micro USB a 1300mAh baterii. K pořízení momentek poslouží 3mpx fotoaparát se schopností natáčet videa v rozlišení 640 x 480 pixelů. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s grafickou nadstavbou TouchWiz.

Smartphone se na trhu objeví v bílé, vínové, stříbrné a modré barvě. Kdy a za kolik se Galaxy Young bude prodávat, zatím výrobce neoznámil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here