Samsung Galaxy Win a Galaxy Trend II – cenově dostupné novinky nejen pro asijský trh

0

Samsung tento týden představil hned několik cenově dostupných smartphonů, které jsou primárně určeny pro asijský trh. Minimálně jedna z novinek se však později dostane také do Evropy. Pojďme se na výbavu telefonů krátce podívat.

Samsung Galaxy Win

Samsung Galaxy Win render

První informace o Samsungu Galaxy Win unikly už před oficiálním představením smartphonu. Novinka zaujme svým designem, který je velmi podobný vlajkovému modelu Galaxy S4. Výbavou jde o poměrně zajímavý přístroj, který by mohl být při volbě přijatelné ceny výbornou volbou pro zájemce o velký smartphone, kteří mají hlouběji do kapsy.

Samsung Galaxy Win má 4,7″ displej o rozlišení 800 x 480 pixelů, dvoujádrový procesor Snapdragon S4 Play (MSM8625Q) taktovaný na 1,2 GHz, 1GB RAM a 8GB vnitřní paměť, kterou lze rozšířit díky přítomnosti slotu na micro SD karty.

K další výbavě smartphonu patří 5mpx zadní fotoaparát s autofokusem a přisvětlovací diodou, 3,2mpx přední kamerka pro videhovory, Bluetooth 3.0, Wi-Fi, GPS a baterie s nadprůměrnou kapacitou 2 000 mAh. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean doplněný o uživatelské rozhraní TouchWiz.

Telefon má rozměry 133,3 x 70,7 x 9,7 mm a hmotnost 143,9 g. Na asijském trhu se Samsung Galaxy Win objeví už v tomto čtvrtletí a později by měl dorazit také do Evropy. Cena zatím zůstává neznámá.

Samsung Galaxy Trend II a Galaxy Trend II Duos

Samsung Galaxy Trend II

Druhá z novinek by měla být dostupná také v dualSIM verzi s přídomkem Duos. Obě varianty smartphonu nabízejí 4,7″ displej s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů, blíže nespecifikovaný dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz a 3,2mpx zadní fotoaparát s autofokusem.

Nesmíme opomenout zmínit ani Wi-Fi, Bluetooth 3.0, GPS, 1 500mAh baterii a operační systém Android 4.1 Jelly Bean se známou nadstavbou TouchWiz. Další podrobnosti o výbavě zatím výrobce neodtajnil.

Samsung Galaxy Trend II má rozměry 121,5 x 63,1 x 11,3 mm a hmotnost 129,5 g. Zatím však není jasné, zda se smartphone dostane na evropský trh.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here