Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 se objevil na stránkách FCC

0

Zvěsti o tom, že Samsung chystá pro další čtvrtletí nové tablety, se objevují již delší dobu. Nyní se ovšem konkrétní model objevil na internetových stránkách FCC (Federal Communications Commission).

Samsung-SM-T320

Zařízení nese označení SM-T320, což by mohlo odpovídat předvídanému modelu Samsung Galaxy Tab Pro 8.4. Podle uniklých informací by mělo jít o tablet střední nebo vyšší třídy. Jak je z názvu zřejmé, půjde o tablet s úhlopříčkou 8,4″ a verze PRO by zase mohla být znamením pro označení tabletů vyšší třídy, s jistotou to však tvrdit nemůžeme. Jedná se o řadu, kterou Samsung prozatím oficiálně nepředstavil, není proto jisté, co od ní můžeme čekat.

FCC model ještě oficiálně nepotvrdila, uniklé informace pocházejí od indické agentury Zauba. Softwarová a hardwarová specifikace je prozatím nejistá, jediné dostupné informace se tedy týkají konektivity, která je vždy uváděna při registraci zařízení. Tablet by měl podporovat Bluetooth a Wi-Fi se standardy a/b/g/n/ac. Jistý je i příjem GPS signálu. Podle dostupných obrázků bude mít tablet fotoaparát s LED přisvětlením. Známé rozměry zařízení jsou 219*128mm.

Je více než pravděpodobné, že se setkáme s konkrétním zařízením v únoru příštího roku. Zůstává otázka, zda se tak stane na Mobile World Congress 2014 v Barceloně nebo si pro nás Samsung připraví opět vlastní akci Unpacked.

Zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here