Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 prošel AnTuTu a FCC

0

Samsung by měl v prvním čtvrtletí tohoto roku představit čtyři tablety různých cenových i velikostních kategorií. Jedním z nich je i Samsung Galaxy Tab Pro 10.1, který se nyní objevil v AnTuTu.

02083730-content

Není tomu tak dávno, co přes registrační proces u Federal Communications Commission (FCC) prošlo zařízení s kódovým označením SM-T520. U FCC je ve Spojených státech zařízení registrováno zejména kvůli nutnosti znát jejich konektivitu, tedy kromě rozměrů vyplynulo, že zařízení bude podporovat Wi-Fi se standardy a/b/g/n/ac, GPS a Bluetooth 4.0. Rozměry zařízení měly dosáhnout hodnot 172 mm a 243 mm.

Nyní se přístroj také objevil v benchmarku AnTuTu. Podle testů, které na něm byly provedeny, bylo zjištěno, že poběží na operačním systému Android ve verzi 4.4.2 Jelly Bean s nadstavbou TouchWiz, chod bude zajišťovat procesor Exynos 5 Octa 5420 s taktem 1.9 MHz a šestijádrový grafickým čipem Mali-T628. Exynos 5420 je vystavěn na architektuře big.LITTLE, kdy je tvořen čtyřmi jádry Cortex-A7 a čtyřmi jádry Cortex-A15, nepůjde tedy opět o osmijádrový procesor v pravém slova smyslu.

Displej bude mít rozlišení 2560*1600, přičemž se spekuluje o užití AMOLED displeje, paměť RAM bude dosahovat 2 GB a také můžeme počítat s vnitřní pamětí ROM o velikosti 32 GB. Zadní fotoaparát bude disponovat rozlišením 8 MP a přední 2 MP. Rozměrově oproti minulým modelům velikost klesla, je proto důvodné předpokládat, že se zmenší velikost rámečku okolo displeje.

Kdy bude tablet představen zatím nemůžeme s jistotou tvrdit. Dalo by se očekávat, že si Samsung některé zařízení připravil pro Mobile World Congress 2014 v Barceloně, na druhou stranu zase nemůže přijít na CES 2014 úplně s prázdnou.

Zdroj: AnTuTu, Gforgames

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here