Samsung Galaxy S7 zažije premiéru na náměstí Republiky

1

Od pondělí 29. února se mohou zájemci poprvé seznámit s novým chytrým telefonem Samsung Galaxy S7 a S7 edge na náměstí Republiky v Praze. Samsung připravil jedinečnou akci, která potrvá až do neděle 6. března, a to denně od 10.00 do 20.00 hodin. Návštěvníci si zde budou moci vyzkoušet obě novinky a v případě zájmu využít možnost předobjednávky, v rámci které získají navíc brýle pro virtuální realitu Samsung Gear VR. Virtuální realitu mohou vyzkoušet přímo na místě, stejně jako spoustu dalších produktů z portfolia Samsung.

samsung-galaxy-s7-s7-edge-840x561

Po celou dobu akce bude probíhat soutěž, do které se může zapojit kdokoliv starší 15 let. Každý účastník si odnese drobný dárek a každý den jeden soutěžící získá i hlavní denní cenu, voucher na Gear VR. Podmínkou je co nejpřesněji odpovědět na tipovací otázku. Pokud bude více správných odpovědí v jeden den, bude rozhodovat čas příchodu. Gear VR budou jednotlivým denním vítězům následně zaslány na jimi zvolenou adresu.

Galaxy-S7-edge-press-images-01-1280x2332 gsmarena_102

Každý návštěvník si bude moci rovněž vyzkoušet hlavní přednosti nových modelů Galaxy S7
a S7 edge, a to prachu a voděodolnost neboli IP68 nebo možnosti fotoparátu, který si výborně poradí i se špatnými světelnými podmínkami.

http://www.youtube.com/watch?v=cyohHyQl-kc

Nejnovější modely smartphonů společnosti Samsung se začnou v České republice prodávat v pátek 11. března 2016. Samsung Galaxy S7 bude k dostání za cenu 19 799 Kč s DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge za 22 599 Kč s DPH (32 GB).

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here