Samsung Galaxy S5 – uniklé fotografie před představením

6

Dnešní večer se do jisté míry ponese ve znamení Samsungu. Ve 20:00 CET je připravena akce Samsung Unpacked na MWC 2014, kde má být oficiálně odhalen Samsung Galaxy S5. Server Phonearena však téměř na poslední chvíli ukázal uniklé fotografie nového smartphonu a uvedl, které z očekávaných funkcí bude nový model mít.

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event

Je téměř k neuvěření, že se Samsungu podařilo až do dnešního dne utajit, jak bude nová generace jeho vlajkové lodi vypadat. Na poslední chvíli však někdo přímo na MWC pořídil fotografie modelu. Zveřejnil k tomu také informace o chystaném hardwaru a softwaru.

První a důležitý údaj, je potvrzení čtečky otisků prstů v domovském tlačítku, které bude sloužit mimo jiné k identifikaci pro zadávaní plateb přes PayPal. Nedávno se začalo hovořit o tom, že Samsung a PayPal úzce spolupracují. Druhou věcí, kterou je rozhodně dobré zmínit, je odolnost vůči vniknutí vody a prachu. Když se o této možnosti hovořilo, nebylo jisté, v jaké míře bude tato vlastnost dostupná, nyní víme, že je zařízení certifikováno na IP 67.

Fotoaparát má skutečně rozlišení 16 MP. Zjevné jsou i změny designu. Můžeme si všimnout, že telefon narostl na rozměrech, pokud se podíváme na fotografii, kde je vedle sebe Note 3, Galaxy S5 a Galaxy S4. Displej je také o něco větší, přesné rozměry však zatím známy nejsou.

Změny nastaly i v softwarové části. Fotoaparát má jiné prostředí, složky mají jiný vzhled a také například aplikace S Health prodělala změny. O dalších hardwarových a softwarových vlastnostech vás budeme informovat, jakmile se je dozvíme, nejpozději při samotném představení.

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (1)

Samsung-Galaxy-S5-leaks-ahead-of-event (2)

BhOs6OsCYAAPTHG

Zdroj: Phonearena, @SaudiAndroid

6 KOMENTÁŘE

    • proč? design a jiné neužitečné metrosexuálovini jsou jen pro iPhonisty s jejich iKonkami a barvičkami
      důležité jsou funkce a kvalita funkcí, což splňuje již SGS4 perfektně, dokonce foťák vysoce (2x) převyšuje kvalitu fotek iPhone dle blind testu uživatelů

  1. Vždyť tohleto vypadá opravdu strašně, a ještě zkopírovali od Applu zlatou variantu.. Jenže ta od Applu alespoň vypadá dobře sakra. Jako já jsem fanoušek androida, ale tohle? Je to přerostlé, a hnusné.

    • zláte telefony před iPhonem nebyly? ty jsi nám krásně vymytý marketingem, ty si iKonkovouHračku zasloužíš, Android nám raději nepoužívej 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here