Samsung Galaxy S5 a jeho cena v Indii

1

O ceně Samsungu Galaxy S5 se spekuluje již delší dobu. Poslední informace se k nám dostaly například z Ruska a Rumunska, kdy se cena v jednotlivých zemích lišila téměř o 3.000,- Kč. Nyní jsme se dočkali informací z Indie, podle kterých by mohla být cena příznivější.

gsmarena_001 (1)

Poté, co se ve většině evropských e-shopů začala S5 objevovat za 700 Euro (v přepočtu přibližně 19.000,- Kč), objevila se i u nás nová vlajková loď za cenu okolo 19.000,- Kč v předprodeji. To by však znamenalo prodej za vyšší cenu, než u Galaxy S4 , i když se předpokládalo, že bude cena možná i nižší.

V indickém obchodě Saholic se krátce objevila Galaxy S5 za cenu 45.500 indických rupií (v přepočtu přibližně 14.800,- Kč). Galaxy S4 přitom v dané zemi začínala svůj prodej na částce 41.500 indických rupií (v přepočtu přibližně 13.400,- Kč). Nakolik odpovídá cena realitě není jisté. Smartphony jsou do jisté míry v Indii levnější, možná se cena nijak měnit nebude oproti předprodejní, na druhou stranu bývají ceny v předprodejích dost často přeceněny.

Pro představu, Galaxy Note 3 nabízí dnes Saholic za 45.990 indických rupií (v přepočtu přibližně 14.850,- Kč). Galaxy S5 z nabídky indického e-shopu bohužel zmizel, není tedy ani možné potvrdit pravost informací. O dalších novinkách vás budeme zajisté opět informovat.

Zdroj: Gsmarena

1 komentář

  1. Na tom není nic zvláštního… víte jaký je průměrný plat v Indii ??? Nedávno jsem to někde čet, a je to něco málo přes 19 000,- … to koukáte, to koukáte co jsem napsal k obědu… jinak si myslím že je to jak u nás, tady taky spousta lidí průměrný plat, neviděla ani z rychlíku…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here