Samsung Galaxy S4 Zoom na prvním uniklém obrázku

0

Galaxy S4 Zoom render

O existenci Samsungu Galaxy S4 Zoom slýcháme už delší dobu, dosud však zůstávala záhadou podoba tohoto smartphonu pro vášnivé fotografy. První render chystané novinky zveřejnil tento týden známý web Sammobile.

Už nyní je jasné, že pokud hledáte kompaktní a pohledný smartphone, nebude Galaxy S4 Zoom nejlepší volbou. Novinka totiž nabídne 16mpx fotoaparát s optickým zoomem, který sice umožní pořizovat bezkonkurenční snímky, ale také bude mít neblahý vliv na design, tloušťku i hmotnost celého smartphonu.

K výbavě by měl patřit 4,3″ displej s rozlišením 960 x 540 pixelů, 8GB interní paměť, slot na micro SD karty a samozřejmě běžné technologie, jako je Bluetooth 4.0, Wi-Fi a GPS. Srdcem přístroje bude údajně dvoujádrový procesor taktovaný na 1,6 GHz, který zatím nebyl upřesněn, ale předpokládáme, že půjde o Qualcomm Snapdragon 400 známý například z nedávno představeného Galaxy S4 Mini.

Operačním systémem bude nejspíš Android 4.2.2 Jelly Bean doplněný o uživatelské rozhraní TouchWiz UX a nejrůznější fotografické funkce. Kdy bude fotomobil Samsung Galaxy S4 Zoom oficiálně představen, zatím nevíme. Záhadou zůstává také cena, která však bude vzhledem k fotoaparátu výrazně vyšší než u srovnatelně vybavené konkurence.

zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here