Samsung Galaxy S4 a Galaxy S4 Mini dostávají zadní kryt z umělé kůže [AKTUALIZOVÁNO]

0
Samsung Galaxy S4 Black Edition 1
Samsung Galaxy S4 Black Edition

DOPLNĚNO: Samsung dnes představil Galaxy S4 Black Edition i Galaxy S4 Mini Black Edition na svém oficiálním blogu spolu s informací, že se nové verze objeví na vybraných trzích v průběhu února. Výrobce sice neupřesnil, o jaké konkrétní trhy půjde, my však věříme, že mezi ně bude patřit český a slovenský trh.

Zároveň jsme se dozvěděli několik dosud neznámých podrobností o Black Edition. Smartphony z této edice nenabídnou jen zadní stranu s imitací kůže, ale budou mít také předinstalovaný balík obsahující osm exkluzivních tapet pro domovskou i odemykací obrazovku a několik nových vyzváněcích tónů. Navíc příslušenství v základním balení, konkrétně napájecí adaptér, datový kabel a sluchátka, bude černé, nikoliv bílé jako u ostatních verzí Galaxy S4.

Samsung Galaxy S4 Black Edition 2
Samsung Galaxy S4 Black Edition

PŮVODNÍ ČLÁNEK: Když v prosinci na internet unikly informace o připravované Black Edition několika smartphonů od Samsungu, nikdo přesně nevěděl, co si pod tímto pojmem představit. My jsme se domnívali, že půjde o temně černou variantu, která doplní od počátku nabízenou barvu  Black Mist. Skutečnost je však nakonec trochu jiná.

Samsung dnes v Rusku oznámil Galaxy S4 Black Edition a Galaxy S4 Mini Black Edition. Oba smartphony se od původních verzí liší zadním krytem, který je potažen imitací kůže. Jedná se o stejný prvek, který už korejský výrobce nabídl u několika svých modelů včetně tabletofonu Galaxy Note 3. Umělá kůže má oproti plastu hned několik výhod: je příjemně měkká, působí luxusním dojmem a nezůstávají na ni viditelné otisky prstů.

Samsung Galaxy S4 Black Edition 3
Samsung Galaxy S4 Mini Black Edition

Ostatními parametry se Galaxy S4 a Galaxy S4 Mini v Black Edition neliší od běžných verzí. Otazník zatím visí nad dostupností na mezinárodních trzích. Varianty smartphonů s krytem potaženým umělou kůží byly zatím představeny jen na ruském trhu, kde se dostanou do prodeje v průběhu letošního února. Je však docela pravděpodobné, že se dříve či později novinky dostanou i na český trh.

zdroj: Samsung TomorrowPhone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here