Samsung Galaxy S III bude mít 4,8″ displej a keramický kryt

12

Na internetu neustále kolují nejrůznější informace o výbavě nové vlajkové lodi Samsung. S úplně novými informace nyní přišel server BGR, který mimo jiné uvádí, že se novinka začne prodávat ve stejný čas na všech světových trzích.

Galaxy S III by mělo mít 4,8palcový displej, což by odpovídalo spekulacím, že Galaxy Nexus zapadá svou velikostí displeje mezi Galaxy S II a S III. Novinka od Samsungu tedy znovu zvýší laťku velikosti displejů u chytrých telefonů s Androidem.  Nesmíme zapomenout, že displeje s podobnou uhlopříčkou 4,7″ budou mít nové vlajkové lodi jiných předních výrobců: HTC One X a LG Optimus 4X HD. Ačkoliv se zpráva nezmiňuje o dalších vlastnostech displeje Samsungu Galaxy S III, můžeme očekávat, že půjde o technologii Super AMOLED Plus a HD rozlišení (720p).

Druhou vlastností, kterou tentokrát jistě ocení všichni uživatelé očekávající Galaxy S III, je zadní kryt vyrobený ze zesíleného keramického materiálu. Ano, Samsung konečně dává sbohem často kritizovanému plastu, který je sice levný, lehký a poměrně odolný, ale neposkytuje pravý pocit luxusu, který se u vlajkové lodi očekává.

Nesmíme zapomenout ani na starší informace, podle kterých bude mít Samsung Galaxy S III tloušťkou jen 7 mm, tedy o 1,5 mm méně než Galaxy S II. Ve výbavě by měl být také 8mpx zadní a 2mpx přední fotoaparát, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM a samozřejmě Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Korejské zdroje uvádí, že se Samsung Galaxy S III začne prodávat během letošního května. Otázkou zůstává, kdy a kde bude telefon představen. Na MWC 2012, které začíná 27. února v Barceloně, to totiž podle oficiálního vyjádření Samsungu nebude.

zdroj: ac

12 KOMENTÁŘE

    • Víc jader nemusí nutně znamenat vyšší spotřebu. Viz Tegra 3.
      Spíše naopak, pokud Samsung využije více jinak taktovaných jader, tak může naopak nějakou tu šťávu ušetřit.

  1. bude to strašná sračka…jak stroj, tak i soft. jedině Apple s IOS… nejlepší telefony na světě nikdo je zatím nepřekonal a myslím že i nikdy nepřekoná… cena je skoro srovnatelná, ale celková kvalita se nedá s Iphony srovnat

  2. Jestli bude mít display až do okrajů tak se šířka oproti sgs2 nezmění nebo jen nepatrně. A když tam dají baterii postavenou na nové technologii, tak tu máme stroj, který rok či dva nebude mít konkurenci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here