Samsung Galaxy S II Plus odhalen skrze benchmark, oficiálně možná již na MWC

3
Údajná fotografie zařízení z MWC od Samsungu, možná právě Galaxy S II Plus (via @eldarmurtazin).

Ačkoliv bylo představení Samsungu Galaxy S III na MWC již oficiálně odpískáno (viz Samsung potvrdil absenci představení Galaxy S III na MWC), tak je stále na co se těšit. Podle posledních informací to totiž vypadá, že se v Barceloně nakonec pokračování Galaxy S II dočkáme, ne tedy plnohodnotného, nýbrž jen pouze plusového, ale i tak.

Alespoň to tedy vyplývá z nedávného záznamu v databázi benchmarku An3DBenchXL, který ukazuje zatím nepředstavené zařízení označené jako ‚Galaxy S 2+‚. Tento plusový model by měl údajně nabídnout výkonnější dvoujádrový procesor taktovaný na 1.5GHz (možná TI OMAP 4470 stejně jako Galaxy Nexus Plus) a displej s rozlišením 800×480 neznámé úhlopříčky.

Další informace bohužel neznáme, dle dosavadních zkušeností se však dá očekávat takřka totožný zbytek hardwaru, tedy 8MPx zadní kamera, 1GB RAM a 4.3“ SAMOLED Plus displej. Velkou otázkou zůstává také dostupnost, je totiž možná a dokonce i velmi pravděpodobné, že vylepšená verze bude nakonec určena pouze pro japonské, případně americké operátory a k nám do Evropy se vůbec nedostane.

Na druhou stranu, myslíte si vůbec, že by byl v Evropě o tento jen lehce vylepšený model zájem, když by byl plnohodnotný nástupce, Galaxy S III takřka za dveřmi?

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

zdroj: BGR, technsapr

3 KOMENTÁŘE

  1. vypadá parádně, bral bych jej:) Tady mu i ta bílá sluší, sice ty tlačítka jsou stále hardwarová, ale proč ne, když ladí do designu:)

    Zajimalo by mě co je to za fotku… 🙂 Google ikonka na hlavní nabídku, horní lišta je čistej android, tu mi nějak chybí TouchWiz… Tak že by přeci jenom?:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here