Samsung Galaxy S II Plus a Galaxy Grand Duos podrobněji

0

Na internet se dostaly první informace o chystaném Samsungu Galaxy S II Plus a také překvapující podrobnosti o Samsungu Galaxy Grand Duos.

Samsung Galaxy S II Plus

Smartphone na první pohled téměř nerozeznáte od běžné verze SGSII. Velkým zklamáním je zejména výbava. Ačkoliv se totiž v názvu telefonu nachází slůvko „Plus“, nenabídne novinka nic navíc. Naopak, korejský výrobce použil dvoujádrový procesor s taktem pouze 1 GHz.

K další výbavě bude patřit 4,3″ displej s WVGA rozlišením, 8mpx zadní fotoaparát s bleskem, 2mpx přední kamera pro videohovory a operační systém Android 4.1.1 Jelly Bean. Samsung Galaxy S II Plus bude mít rozměry 125,3 x 66,1 x 8,98 mm a hmotnost 121 gramů. Novinka by měla být představena do konce letošního roku nebo na začátku roku příštího. Zatím není jasné, na jakých trzích se Samsung Galaxy S II Plus bude prodávat.

Samsung Galaxy Grand Duos

O Galaxy Grand jsme vás už několikrát informovali. Telefon by měl být dostupný také v Evropě, mimo jiné v dualSIM verzi.

Samsung Galaxy Grand Duos bude nakonec bude mít jen 4,5″ LCD displej s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů, původně se však očekával displej pětipalcový. Nevyplnila se také informace o čtyřjádrovém procesoru, protože Galaxy Grand Duos nakonec nabídne pouze dvoujádro s taktem 1,2 GHz. K další výbavě bude patřit 8mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamera a Android 4.1 Jelly Bean.

zdroj: uv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here