Samsung Galaxy S Duos se dostane do Evropy

4

S DualSIM telefony postavenými na Androidu to bylo vždy poměrně těžké. Buďto byly totiž od okrajových výrobců, jako například Gigabyte, nebo šlo o telefony z té nejnižší možné třídy. A i když už se takřka zázrakem objevil i nějaký výkonnější kousek od zavedenějšího výrobce, tak byl takřka vždy dostupný pouze na Asijském, případně pak Ruském trhu.

Naštěstí toto Murphyho pravidlo již dokonale neplatí, Samsung totiž dnes oznámil, že nedávno představený DualSIM telefon Samsung Galaxy S Duos přinese v průběhu září tohoto roku také do Evropy.

Prozatím není jisté, jestli bude od samotného počátku dostupný i v České republice, počítáme však s tím, že nejpozději do října se tak stane. Neznámá je také cena, nicméně podle konkurence a hardwarové výbavy počítáme přibližně 7 – 8 tisíc korun.

Samsung Galaxy S Duos nabídne 4“ TFT displej s WVGA (800×480) rozlišením, jednojádrový ARMv6 procesor MSM7227A taktovaný na 1GHz a grafický čip Adreno 200.

Vnitřní paměť bude mít kapacitu 4GB, dále rozšířitelnou skrze slot na microSD karty. Chybět samozřejmě nebude ani WiFi (b/g/n), aGPS, FM přijímač, Bluetooth 3.0 a dvojice kamer, přední s VGA rozlišením a zadní s 5MPx a LED přisvětlením.

Baterie bude mít kapacitu 1500 mAh. Operačním systémem bude Android 4.0 Ice Cream Sandwich s pravděpodobnou aktualizací na Jelly Bean.

Zdroj: SamsungTomorow

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here