Samsung Galaxy S dostává v Anglii Android 2.3.5

15

Ačkoliv je u nás Samsung Galaxy S znám spíše pro naprosto tragickou úroveň v dodržování termínů aktualizací, než jako produkt s neutuchající podporou, tak v ostatních evropských zamích platí poměrně překvapivě spíše ten druhý případ.

I přes své relativní stáří a přítomnost nejednoho výkonnějšího a novějšího modelu totiž začal nedávno Samsung aktualizovat britská Galaxy S na novou verzi Androida a sice 2.3.5 (I9000XXJVT). Zda se ale aktualizace dostane i k nám bohužel zatím nevíme.

Graf ceny produktu Samsung i9000 Galaxy S poskytuje server Heureka.cz

A co Vy? Na jaké poslední oficiální verzi Andorida jste se s Galaxy Skem zasekli?

Zdroj: talkandroid

15 KOMENTÁŘE

  1. Na oficiální ROM jsem se nezasekl, po 14 dnech po koupi jsem přešel na custom ROM a nestěžuji si 😉 naopak … 🙂

  2. ak to tak sledujem,tak SE sa riadne polepsil co sa tyka pristupu k svojim fonom(aktualizacie).ostany sa mozu trosku priucit:)

  3. Zdravím, koupil jsem si prvního androida samsung galaxy S a vůbec netuším jak do něj dostat 2.3.5 🙂 Kdyby tady byla nějaká dobrá duše – ideálně z Prahy. Jsem ochoten i pustit nějakou tu korunu za pomoc… Nyní mám 2.2 a není to nic moc, baterka vydrží max den.

    Předem děkuji za jakoukoliv pomoc – můj mail Valenta123@seznam.cz

    • Nainstalujte do počítače program KIES, připojte telefon a zkuste vybraz zkontrolovat aktualizace firmwaru.

  4. Změnil jsem CSC na XEU a světe div se.. KIES mi nabídl JVT (2.3.5). Už mi na SGS pěkně šlape. Update jsem dělal před cca 2 hod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here