Samsung Galaxy S 4 v České republice oficiálně od 27. dubna

2

Samsung Galaxy Mega 5.8

Poslední z trojice vlajkových lodí zavedených výrobců pro rok 2013 – Samsung Galaxy S4 se v České republice začne oficiálně prodávat za necelých deset dní, přesněji řečeno 27. dubna 2013 od 10:00 našeho času. Zájemci z České republiky si tak počkají o pouhý den více, než obyvatelé tradičních a důležitých trhů jako například Velké Británie nebo Spojených států amerických.

Co se týče verzí, tak české zastoupení prozatím explicitně nespecifikovalo, jaké se k nám dostanou. Podle oficiálních specifikací zahrnujících čtyřjádrový procesor taktovaný na 1.9 GHz a dřívějších spekulací se dá ale počítat s tím, že bude Česká republika patřit k oné většině regionů, které dostanou verzi s výše taktovaným Snapdragonem S600.

Na jisto potvrzené nejsou ani informace o modelech lišících se velikostí vnitřní paměti. Je však poměrně pravděpodobné, že u nás alespoň zprvu bude stejně jako v Británii Aktualizováno: České zastoupení potvrdilo, že u nás bude v prodeji pouze nejmenší 16 GB verze, a to konkrétně za doporučenou maloobchodní cenu 16 990 korun českých.

Co však již jisté je, že Samsung novou vlajkovou loď, stejně jako dříve její předchůdce, podpoří nějakým tím dodatečným softwarem. V rámci zahájení prodeje bude konkrétně pro prvních 100 000 evropských zájemců na Samsung Games zdarma k dispozici speciálně upravená verze Need for Speed Most Wanted. Mimo toho Samsung uzavřel také partnerství s dalšími softwarovými tvůrci, na telefonu tak bude k dispozici kupříkladu aplikace MIchalin s přehledem restaurací s pověstnou Michelinskou hvězdou.

Zdroj: tisková zpráva

2 KOMENTÁŘE

    • Polsko netuším, ale TZ se zmiňovala o celosvětovém zahájení prodeje 27. dubna, takže bych počítal právě s tímto dnem.
      Vypadá to totiž, že Česká republika je tentokrát opravdu v první linii, tedy hned za těmi opravdu extrémně důležitými trhy (USA, Velká Británie).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here