Samsung Galaxy Q bude prvním telefonem s flexibilním displejem [spekulace]

1

Vzpomínáte si na tajemný Samsung s kódovým označením GT-B9150, který se minulý týden objevil v internetové databázi výsledků grafického testu GLBenchmark? Server Techjaibreak přinesl nové informace o tomto chystaném smartphonu.

Telefon bude představen jako Samsung Galaxy Q a jeho nejzajímavější částí bude flexibilní displej s rozlišením 1280 x 672 obrazových bodů. Ano, nejspíš půjde o úplně první telefon s ohebným displejem na světě. K další výbavě bude patřit nový dvoujádrový procesor Exynos 5250 (Cortex-A15) s taktem 1,7 GHz, grafický čip Mali-T604, 2GB RAM, 8mpx zadní a 2mpx přední kamera, NFC, 3500mAh baterie a operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Podle výše uvedeného zdroje bude Galaxy Q představeno na začátku příštího roku, nejspíš na veletrhu MWC 2013 v Barceloně.

Nesmíme však zapomenout, že jde o nepotvrzené informace. Podobné spekulace se objevovaly také před představením tabletofonu Galaxy Note II. Stále bychom tak měli počítat také s druhou variantou, která uvádí, že Samsung GT-B9150 bude telefon s běžným displejem a QWERTY klávesnicí.

Starší koncept telefonu Samsung Galaxy Skin s ohebným displejem

zdroj: pd

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here