Samsung Galaxy J bude novou vlajkovou lodí, ale pouze v Japonsku

0

Samsung Galaxy J leak

Japonsko je plné smartphonů, které nejsou k dostání nikde jinde na světě. A nemusí jít jen o telefony od Sharpu, Fujitsu či jiných výrobců, kteří se zaměřují téměř výhradně jen na domácí trh. Upravené nebo dokonce zcela nové modely nabízí v Zemi vycházejícího slunce i Samsung, s jehož smartphony se jinak běžně setkáváme na českém trhu.

Uniklé propagační materiály mobilního operátora NTT DoCoMo odhalily, že Samsung na japonském trhu nabídne nový model Galaxy J, který je v mnoha aspektech výbavy srovnatelný s tabletofonem Galaxy Note 3, ale nabízí pětipalcový displej shodný s mezinárodní vlajkovou lodí Galaxy S4.

Samsung Galaxy J by měl být vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800, který už korejský výrobce použil v LTE-A variantě Galaxy S4. Dalšího zlepšení se dočkala RAM, která má v Galaxy J kapacitu 3 GB. Ve výbavě nechybí ani některé funkce specifické pro japonské uživatele, jako například televizní tuner podporující standard 1Seg.

V nabídce japonského operátora NTT DoComO by se Samsung Galaxy J měl objevit už 10. října. Cena zatím zveřejněna nebyla, ale už nyní je jasné, že smartphone bude dostupný v bílé, červené a modré verzi. Na českém trhu se novinka s největší pravděpodobností neobjeví.

Samsung Galaxy J leak 2

zdroj: Pocket Now, Engadget

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here