Samsung Galaxy Express 2 je v prodeji u českého Vodafonu

0

Samsung Galaxy Express 2 byl původně představen pro britský Vodafone. Do své nabídky ale smartphone zařadilo také české zastoupení červeného operátora. Nedotovaná cena tohoto přístroje s podporou sítí LTE je 7 577 Kč. V běžné prodejní síti zatím Samsung Galaxy Express 2 neseženete.

Samsung Galaxy Express 2 blue1

Výbava Samsungu Galaxy Express 2

Displeji zůstala úhlopříčka 4,5″, ale ve srovnání s předchozí generací bylo použito vyšší rozlišení 960 x 540 obrazových bodů. O dostatečný výkon se stará blíže nespecifikovaný dvoujádrový procesor taktovaný na 1,7 GHz, který je doplněn o 1,5GB RAM. Interní paměť má velikost 8 GB a v případě potřeby je možné její rozšíření skrze slot na micro SD karty.

Na zadní straně nalezneme 5mpx fotoaparát s LED bleskem, automatickým ostřením a sochopností nahrávat HD videa při 30 snímcích za sekundu. Připojení k internetu je kromě už zmíněného LTE možné provést také přes HSDPA s rychlostí až 21,1 Mbps. Seznam dalších podporovaných bezdrátových technologií zahrnuje Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), DLNA, Bluetooth 4.0, NFC a GPS + Glonass.

Použitá baterie má kapacitu 2 100 mAh a operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean doplněný o uživatelské rozhraní TouchWiz. Smartphone má rozměry 132,4 x 65,7 x 9,8 mm.

via Samsungmania

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here