Samsung Galaxy Ace Style byl oficiálně představen

1

samsung-galaxy-ace-style-11-691x420

V posledních dnech společnost Samsung chystá jedno zařízení za druhým. Dnes jedno z chystaných zařízení ukázala světlu světa. Konkrétně zde mluvím o telefonu Samsung Galaxy Ace Style, který by se měl zařadit mezi levná a slabá zařízení (low-endové telefony).

Telefon má 4″ displej. Ten ovšem není ani AMOLED, ani IPS, nýbrž pouze TFT, díky čemuž můžeme očekávat horší sledovací úhly. Rozlišením displeje telefon taky nevyniká – nalezneme zde standard v této třídě, což jest rozlišení 800×480 pixelů.

Co se týče srdce telefonu, o to se bude starat (blíže nespecifikovaný) dvou-jádrový procesor o taktu @1,2GHz. Procesoru budou napomáhat operační paměti o velikosti 512MB. Interní úložiště je o velikosti 4GB, přičemž jej lze nadále rozšířit – pomocí microSD karet s maximální kapacitou 64GB. Konektivita obsahuje opět standard – WiFi, BlueTooth a NFC.

O energii do celého zařízení se bude starat baterie o kapacitě 1500 mAh, což je opět standardní hodnota v této třídě a ani výdrží (nejspíše) tento telefon vynikat nebude. Telefon poběží na Androidu 4.4 KitKat, který je doplněn o nástavbu TouchWiz.

Ohledně ceny se zatím dělá velké tajemno, ale dá se očekávat, že telefon nebude mít moc velkou cenovku. Na trh by se měl telefon dostat ještě do konce tohoto měsíce.

samsung-galaxy-ace-style-21 samsung-galaxy-ace-style-3 samsung-galaxy-ace-style-11-691x420 samsung-galaxy-ace-style-4

 

 

Zdroj: AndroidCommunity

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here