Saffron X – Telefon který nahradí stolní počítač

3

ubuntu20for20android-11324978Výrobce SmartNamo chystá svůj nový model Saffron X, který nabídne uživateli nekompromisní výbavu. Pokud se dostane na trh včas, mohl by se zařadit mezi nevýkonnější mobilní zařízení současnosti. Disponovat bude 4,5 palcovým displejem s HD rozlišením, 1280 x 720 pixelů. který bude chráněn odolným safirovým sklem

Dočkat byste se měli nadstandartní 4GB operační paměti a 128GB paměti interní, proto s velkou pravděpodobností nebudete muset kupovat micro SD kartu. Na výběr budete mít mezi dvěma operačními systémy, přičemž první bude Linux pocházející z distribuce Ubuntu, o kterém jste dříve nejspíše slyšeli. Nabídne možnost využití telefonu místo stolního počítače, nebo notebooku pomocí doku.

saffron

Samozřejmě jestli máte doma PC, tak jej pravděpodobně v některých ohledech nenahradí.  Pokud vezmete v potaz jeho mobilitu, nebo využití jako druhého počítače, neměli byste být zklamaní. Pokud jej připojíte k monitoru, změní se vám grafické prostředí na desktopové. Druhým operačním systémem bude Android, na který jste zcela určitě alespoň trochu zvyklí.

Novinka by se mohla objevit koncem letošního roku a to koncem listopadu. Jedna z hlavních nevýhod pro uživatelů může být jeho počáteční cena, která nebude nejspíše zrovna nízká.

Zdroj: pcworldgizchina

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here