Růžový Samsung Galaxy S II míří do Spojeného královsví

2

Pamatujete si ještě na speciální edici Samsungu Galaxy S II pro Jižní Koreu, která se vyznačovala mezi chytrými telefony s Androidem naprosto neobvyklou růžovou barvou? Doufám, že ano, stejná verze se totiž nakonec s největší pravděpodobností dostane i poměrně nedaleko od nás, do Spojeného království.

Dostupná bude navíc, a to i přestože ji bude exkluzivně prodávat tamní operátor Phones4U, i v odemknuté verzi, díky čemuž ji bude možno teoreticky dostat i do České republiky. Pokud Vás tedy náhodou zaujala, tak si do diáře poznamenejte datum 13. února, v den se totiž začne oficiálně prodávat za cenu 449.00 liber, tedy něco kolem 12 000 korun.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: samobile

2 KOMENTÁŘE

  1. Jé, mě se nelíbí ani bílej (Mám černý, hodí se podle mě nejlépe) a oni dělají růžovou. Fuj 😀 Ale nic proti gustu samozřejmě, je to jen můj názor.

  2. „Jen žůžová to může být…“ -musíme si uznat, že tenhle ten komentář se přeci jenom dal očekávat. 🙂
    ne že bych chtěla něco kritizovat, nebo snad si na něco stěžovat (a nebo jsem taky možná slepá a ono už to tu dávno je…), ale docela bych ocenila nějakou pořádnou kritiku a recenzi co se týče HTC a to ať už HTC sensation nebo klasického HTC Wildfire S (Marvel).
    Moc velké díky Milovníkům MIcrosoftu, kteří se za to nestydí 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here