Realistický koncept Samsungu Galaxy F (Galaxy S5 Prime)

1

Neexistuje oficiální zpráva o tom, že přijde, přesto se představení prémiové verze Galaxy S5 čeká. Designér Ivo Marić vytvořil koncept možná chystaného modelu Galaxy F na základě spekulací, o kterých se s v souvislosti s ním hovoří.

galaxy-f-1

Není jasné, jak by se prémiová verze modelu měla jmenovat, hovoří se o názvu Galaxy F a Galaxy S5 Prime. Co je však zajímavější, je předpokládaná doba představení zařízení. Podle některých zdrojů bychom se kovové verze mohli dočkat již v květnu. Klíčovým prvkem užitým k výrobě má být kov. Existují dvě varianty, kterými by se mohl Samsung vydat. Vytvořit celokovové tělo, čímž by se přístroj stal značně těžký, nebo představit variantu, kdy by tělo bylo plastové a pouze kryt baterie by by tvořen kovem.

Vedle zmíněných materiálů bychom se mohli dočkat konečně QHD (2560*1440) displeje a 64-bitového procesoru Exynos. Ostatní funkce, které byly představeny spolu s klasickou verzí Galaxy S5 by měly být zachovány.

Na mysl by mohla přijít otázka, proč Samsung otálel a nepředstavil prémiovou verzi s tou klasickou později. Existují dvě možné vysvětlení. První, že Galaxy S5 nepřinesla tolik nových prvků, jako se čekalo, musel tedy představit model na MWC 2014, nikoliv na samostatné akci jako u předchozích modelů. Prémiovější verzi přitom připravit nestihl. Druhé a pravděpodobnější vysvětlení je, že Samsung si rozvrhne, stejně ostatní výrobci, představování nových modelů na celý rok tak, aby v každém období mohl nabídnout něco nového.

Na okraj je vhodné také zmínit fakt, že rozhodnutí Samsungu představit S5 dříve mohlo být ovlivněno i značnými prodeji iPhonu 5S v Evropě, která je jedním z největších odbytišť řady Galaxy S.

galaxy-f-2 galaxy-f-3 galaxy-f-4

Zdroj: Sammobile

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here