První snímek nového telefonu od Xiaomi

3

xiaomi-mi4-leak

Čínská společnost Xiaomi slaví na světě velké úspěchy. Ačkoli se z této značky ještě nestala naplno celosvětová značka (převážně díky pomalé expanzi této značky), její prodeje jsou velice úchvatné.

Nejlepší prodeje vždy měla řada Mi, ve které můžeme nalézt vysoce výkonný hardware, který je prodáván za téměř výrobní náklady. Prodeje ale trhají i základní modely společnosti Xiaomi – konkrétně rodina RedRice, která je taktéž velice oblíbená.

Na internet se dnes dostal nástupce právě oblíbené řady MI, přičemž by se mělo (dle dostupných informací) jednat o model MI4, který by měl nahradit stávající model MI3.

Tento nástupce by dle informací měl disponovat 5″ displejem a měl by být vyroben z hliníku. Telefon poběží na čtyř-jádrovém procesoru, který je zatím blíže nespecifikován, přičemž neznámá je i velikost RAM pamětí.

Jediné, co nyní můžeme říci, je to, že pokud na obrázku je opravdu nové Xiaomi, vypadá opravdu dobře!

 

Zdroj: AndroidCommunity

3 KOMENTÁŘE

  1. Jestli to poběží na 4 jádru, tak je více než pravděpodobné, že to bude od Qualcomu (SD 805?). Co se týče označení, tak jestli budeme brát v potaz posloupnost označování, tak by mělo jít nejspíše od Mi3S nikoliv o Mi4 a dle všeho by měl dostat už LTE podporu, kterou chce vybavit modely Redmi s čipy od Mediateku v létě toho roku, takže se dá předpokládat že TOP toho to telefonu nezůstane pozadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here