První screenshoty HTC Sense na Androidu 4.0

4

O tom, že HTC na do aktualizací na Android 4.0 Ice Cream Sandwich přidá svojí ikonickou (nejen) grafickou nadstavbu HTC Sense pravděpodobně asi nikdo nepochyboval. Někteří však dost možná alespoň doufali, že se narozdíl od Samsungu umírní a nechá z originálního prostředí vykouknout trochu více.

Opak je bohužel pravdou, alespoň tedy u velmi raných testovacích verzí, které nedávno unikly na internet. HTC Sense zde totiž vypadá až na drobná vylepšení naprosto stejně jak na Gingerbreadu a až na číslo v nastavení není vlastně poznat, že jde o Ice Craem Sandwich.

Nezbývá tak než doufat, že jde o opravdu velmi ranou verzi a nakonec toho bude z originálního prostředí vidět trochu více.

Dost možné také je, že s aktualizací nakonec nepřijde tato verze HTC Sense, tedy 3.5, ale zatím nikde neviděná, leč dobře předpokládatelná, 4.0.

Konkrétně jde o obrázky z HTC Sensation.

Via: eurodroid

4 KOMENTÁŘE

  1. ona je otázka jestli Ice Cream Sandwich je hezčí jak HTC Sense. našel jsem si obrázky nového IceCremu a zdá se mi, že Sense je hezčí. A o to asi HTC jde. Kdo by chtěl víc novýho IceCreamu si může koupit Nexus 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here