První fotografie údajného LG Nexus

1

Zatímco spekulace posledních pár měsíců v kombinaci s oblíbeností jednotlivých výrobců androdích telefonů naznačovali, že se výrobcem příštího Google Nexusu stane znovu Samsung případně pak aktuálně i u Googlu poměrně oblíbené Sony, tak po dnešním ránu to vypadá, že otěže navzdory své neoblíbenosti přebere aktuální jihokorejská dvojka – LG.

Alespoň to tedy vyplývá z fotografií, které se dnes ráno objevily na bulharském fóru baraholka.onliner.by. Ty totiž ukazují telefon od LG s čistým Androidem a poměrné výrazným označením with Google na zádech

Ačkoliv je možné, že jsou fotografie pouhým podvrhem, tak bych se osobně přikláněl spíše k jejich pravosti. Spekulace o nástupci Nexusu od LG totiž nejsou nic nového, již dříve je s odvoláním na důvěryhodný zdroj přinesl server modaco.

Spolu s fotografiemi se na internetu objevily také údajné hardwarové specifikace. LG Nexus, jak se zařízení aktuálně přezdívá, by měl nabídnout výbavu podobnou LG Optimus G.

Srdcem by měl tedy být čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon S4 taktovaný na 1.5GHz doplněný o grafický čip Adreno 320 a 2GB RAM. Displej by měl nabídnout při úhlopříčce okolo 4.7“ HD rozlišení. Zadní kamera by měla být 8MPx.

Zdroj: AndroidAndMe, pha

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here