ProTruly Darling, první VR smarphone s diamantovým páskem a 360-stupňovou kamerou

0

ProTruly je méně známá značka z Číny, byla přítomná na Mobile World Congress (MWC) 2017 a představila smartphone, který se může pochlubit pruhem diamantů a zadní 360-stupňovou kamerou.

Darling je vybaven dvojicí velkých 13-mexapixelových fotoaparátů s širokoúhlým objektivem, který má efekt rybího oka na přední i zadní straně, takže umožňuje uživatelům fotit i nahrávat videa ve 360-stupních. Tento smartphone je také nazývaný jako první VR smartphone na světě.

Také umožňuje uživatelům zobrazit náhled nahraných videí ve 360 stupních, které jsou sdíleny na Facebooku, YouTube a dalších sítích.

ProTruly Darling je dodáván ve dvou verzích. Standartní verze stojí kolem $600, zatímco high-endová verze má cenu okolo $1,300. Standartní edice má snímač otisků prstů vložený na domovském tlačítku na přední straně, zatímco druhá verze má snímač otisků na zadní straně.

ProTruly-Darling-standard

Standartní varianta je z plastu a high-endová varianta vypadá jako luxusní zařízení, má šampaňsko-zlatou kovovou barvu a na přední straně je lemovaný pruhem, ve kterém jsou čtyři diamanty.

Pokud jde o specifikace, Darling má 5,5-palcový Full HD displej AMOLED a je poháněn 10-jádrovým procesorem Helio X20 čipset MediaTek. Má 4GB RAM a 64GB úložiště, také je dodáván s Androidem 6.0 Marshmallow.

ProTruly-Darling-higher-end

Je také vybaven nějakým tepelným senzorem, který funguje bez dotyku lidského těla. Má USB typu-C a baterii 3,560mAh. Telefon bude k dispozici bezhradně v Číně a bude v prodeji do konce listopadu tohoto roku. Zatím neexistují žádné informace o dostupnosti mimo Čínu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here