Představena edice Hello Kitty telefonu HTC Butterfly S

4

HTC BUtterfly S Hello Kitty ediceSpolečnost HTC představila zbrusu novou kolekci týkající se kreslené kočky, která je dobře známá pod označením Hello Kitty. Nová edice je dostupná pro smartphone HTC Butterfly S.

Tato zpráva potěší zejména něžné pohlaví, ale také milovníky postavičky Hello Kitty, mezi které patří nejen děti, ale i dospělí. Kromě zcela nového kabátu dostanete v edici HTC Butterfly S Hello Kitty i dvě malé figurky Hello Kitty. Pomocí nich si telefon ještě více zkrášlíte. Ve smartphonu pak naleznete například i pozadím s tímto motivem.

Mimo to je chytrý telefon vybaven procesorem Snapdragon 600 o frekvenci 1,9 GHz, přičemž nabízí hned čtyři jádra s 2 GB RAM operační paměti. Displej má 5 palcový, přičemž by podle informací měl zvládat rozlišení FULL HD 1080p při jemnosti 440ppi. Na ukládání dat je připravena kapacita 16 GB. Samozřejmostí je i 2,1 megapixelový fotoaparát, či slot pro microSD karty .

V tuto chvíli bohužel není známo, zdali se kolekce dostane i do České republiky. Cena je přitom stanovena poměrně vysoko, za smartphone HTC Butterfly S Hello Kitty zaplatíte 770 dolarů, tedy okolo 15 tisíc korun. Jak se vám edice Hello Kitty líbí?

Zdroj: AndroidCentral
Fotografie přes: HTC  a Engadget
 

4 KOMENTÁŘE

 1. Když se u nás neprodává ani běžná verze smartphonu, tak je jasné,že se u nás neobjeví ani speciální verze.

  A cena 15 tisíc za telefon s touhle výbavou není mnoho. Na české poměry je ta cena dokonce poměrně nízká.

  • To, že se v současnosti neprodává, neznamená, že se nebude prodávat v budoucnu. A cenu 15 tisíc za telefon považuji za příliš, když za tu cenu má člověk slušný notebook. Osobně mám smartphone za 7 tisíc, takže záleží na každém, že. 🙂

   • Řada Butterfly je prostě určena především pro asjsko-pacifický region a pravděpodobnost, že se objeví u nás, je minimální.

    Co se týče té ceny, tak netvrdím, že 15 tis. za telefon je málo, ale takový je trh, takže považovat tuhle částku za vysokou je dost neobjektivni.

   • Někdo si kupuje auto za 200k, jiný si za to koupí bedny na muziku. Je to váš osobní názor a nikoliv pravdivá informace, takže bych tam dopsal: Osobně si myslím, že je cena vyšší nebo tak něco 🙂

    Fotoaparát máte špatně 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here