Pravděpodobný vzhled Meizu MX3 na údajné oficiální fotografii

0

Po internetu začaly kolovat fotografie, které by podle informací měly být oficiální a ukazují očekávaný model MX3 z dílny čínského výrobce Meizu. Kvalita fotografií sice není příliš oslnivá, vzhledem k tomu, že se tváří jako oficiální. Nicméně stačí na to, abychom viděli, že zpracování se liší od všech předešlých návrhů.

meizuMX3

O mnoho zajímavější je také zpráva, že zařízení nabídne úctyhodnou vnitřní paměť – 128 GB. Varianty s menší pamětí budu prý k dispozici také. Není však pochyb, že vnitřní paměť 128 GB je pro mnohé milovníky všemožných aplikací a multimediálního obsahu doslova splněný sen.

Mimo to nabídne Meizu MX 3 také velký, 5,1“ displej. Dále procesor Exynos 5 Octa, 2 GB operační paměť, samozřejmostí je také NFC čip a potěší 13 Mpx fotoaparát. Operačním systémem bude Android ve verzi 4.2 s grafickou nadstavbou Flyme 3.0.

Telefon v základní verzi by měl stát 1 999 čínských juanů, tedy v přepočtu 326 amerických dolarů. Cena verze s pamětí 128 GB by se mohla pohybovat okolo 600 dolarů. Ovšem je nepravděpodobné, že by se Meizu MX 3 oficiálně prodával mimo Čínu. I když právě v minulosti jsme viděli rozšíření některých čínských výrobců i na ostatní trhy včetně Evropy, takže malá šance tu přeci jen je. Ovšem obávám se, že v takovém případě by cena byla trochu jinde.

 

 

zdroj: androidauthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here