Pravděpodobně unikly finální specifikace LG G3

0

lg-g3-leak-mockup-h1

Poslední dobou jsme hodně na našem webu mluvili o vlajkových lodích různých výrobců. Svůj model představila a uvedla do prodeje společnost HTC (One M8) a Samsung (Galaxy S5). Další výrobce, Sony, svůj model Xperia Z2 pouze představil, ale prozatím nespustil prodeje, neboť se potýká s výrobními problémy.

Nyní je řada na LG, které neustále připravuje svoji vlajkovou loď, kterou nahradí telefon LG G2. Společnost LG má ovšem menší problém – specifikace a fotky chystaného telefonu unikly na internet a tak už nemá do představení svého nového telefonu téměř co skrývat.

Co tedy nalezneme uvnitř? Uvnitř nalezneme 5,5″ displej, který bude disponovat rozlišením Quad HD (2560×1440 pixelů). Displej by měl navíc disponovat velice tenkými rámečky kolem něj, jako tomu bylo i u jeho předchůdce.

Uvnitř nalezneme procesor SnapDragon 801, který bude taktován na takt @2,4GHz. Procesoru budou napomáhat 3GB operační paměti. Co se týče fotoaparátu, mohli bychom se dočkat 16MP snímače, který opět bude disponovat vlastnostmi OIS.

Tělo bude ve stejném stylu, jako tomu bylo u předchůdce, LG G2. Vyrobeno bude z polykarbonátu, přičemž na zádech můžeme opět nalézt ovládací prvky hlasitosti a tlačítko pro zapnutí a vypnutí telefonu. Změny se ale telefon dočká – místo lesklého povrchu se dočká LG G3 povrchu hladkého a matného. Zadní část navíc bude nejspíše odjímatelná, díky čemuž ožívá naděje, že se telefon dočká slotu na MicroSD kartu.

Jak telefon bude opravdu vypadat a co v něm budeme moci nalézt, se dozvíme již příští měsíc. Právě v květnu by měla společnost LG představit svůj nový model.

 

Zdroj: PA, DT

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here