Potvrzeno: Prodej smartphonu s flexibilním displejem od LG započne v listopadu

0

LG

Na konci minulého týdne jsme vás informovali o spekulacích, které se opíraly o možnost, že by společnost LG začala prodávat svůj smartphone s flexibilním displejem již příští měsíc. Nyní jsou tyto spekulace oficiálně potvrzené.

Masová výroba chytrého telefonu se zakřiveným displejem o velikosti 6palců započala. LG potvrdilo původní dohady a oficiálně oznámilo, že smartphone bude dostupný již v listopadu. Zakřivení displeje by mělo být možné pouze odshora směrem dolů a odzdola zpět nahoru, přičemž zahraniční portál Reuters informoval o tom, že u Samsungu by zakřivení mělo být umožněno naopak do stran.

LG tuto informaci potvrdilo, u Samsungu to prozatím tak zřejmé není. Jedná se tedy pouze o spekulace. Níže si můžete přečíst oficiální vyjádření společnosti LG.

Flexibilní displej LG s panelem OLED je postaven na plastových základech místo skla. Díky použití fólie s technologií zapouzdření a upevnění ochranné fólie na zadní straně panelu je LG displej ohebný a nerozbitný.

Displej je konkávní vertikálně odshora dolů s poloměrem 700 mm. Otevírá se tak svět designových inovací na trhu s chytrými telefony. Pružný displej LG s panelem OLED je pouze 0,44 mm tenký, což z něho dělá nejtenčí panel mobilních zařízení na trhu. Nejedná se pouze o nejtenčí panel, jelikož váží také pouze 7,2 gramů, přičemž je zakomponován v 6palcovém displeji, tedy současně největší displej chytrých telefonů s panelem OLED.

Zdroj: AndroidCentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here