Design HTC One/M7 ještě jednou, tentokrát v černém

1

htc one m7 black

Po posledním uniklém renderu světlé verze HTC One aka HTC M7 se na webu unviredview objevil další obrázek dlouho očekávané vlajkové lodi, tentokrát její tmavé verze. Stále samozřejmě nemůžeme s jistotou potvrdit ani vyvrátit, zda je render pravý, nedávno zveřejněná oficiální videa však naznačují, že spíše ano.

Nakonec si připomeňme výbavu, kterou by mohlo mít chystané HTC One/M7. Spekuluje se o 4,7″ displeji s Full HD rozlišením (jemnost 468 ppi), čtyřjádrovém procesoru Snapdragon S4 Pro s taktem 1,7 GHz, 2GB RAM, 32GB vnitřní paměti a NFC. Otazník zatím zůstává nad fotoaparátem, který by měl podle většiny zdrojů mít rozlišení 13 megapixelů, zatím však nevíme, zda půjde o nedávno proklamovanou ultrapixelovou technologii.

Operačním systémem bude s největší podrobností Android 4.2 Jelly Bean, doplněný o vylepšené grafické rozhraní HTC Sense 5.0. Zákazníci si údajně budou moct vybírat ze dvou barevných verzí, černé a bílé. Cena je odhadována na 650 eur, v přepočtu asi 16 420 korun. K oficiálnímu představení nové vlajkové lodi taiwanského výrobce dojde 19. února a na pulty obchodů se smartphone dostane už na začátku března.

zdroj: uv

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here