Podle HTC je Galaxy S5 pouhým levným kusem plastu, HTC One (M8) tak nabízí víc

0

HTC One (M8)

Společnosti HTC a Samsung nedávno oznámily své vlajkové lodě. HTC One (M8) tak letos bude soupeřit s novou generací z řady Galaxy, tedy s Galaxy S5. Oba chytré telefony nabízejí chipset Snapdragon 801 včetně 2GB operační paměti. Nicméně prezident HTC Jason Mackenzie si myslí, že Galaxy S5 je pouhým kusem plastu, kdežto HTC u HTC One (M8) nabízí prostě víc. Kompletní srovnání specifikace i s dalšími zástupci si můžete přečíst zde.

Samsung se poslední roky těší z vysoké prodejnosti svých produktů. HTC oproti němu značně zaostává a začíná se pomalu vzpamatovávat a vracet na svou zašlou slávu. Letos by tak mohlo učinit významný krok kupředu se svým HTC One (M8).

Galaxy S5

Podle Jasona Mackenziho se totiž HTC snaží dělat to nejlepší pro zákazníky, protože jim chce nabídnout výkonný a krásný telefon, kdežto Samsung investuje velký objem peněz raději do reklamy než do zákazníků. Proto také označil Galaxy S5 za levný kus plastu. Celý jeho výrok mluví za všechno: „Pokud si chcete koupit zařízení vyrobené z levného plastu, pak je Galaxy S5 pro vás řešením. My se soustředíme na jiný typ zákazníka, na takového, který chce jen to nejlepší.“

HTC může se svou vlajkovou lodí získat určitý náskok, protože je již na trhu (závislé na daném regionu) dostupná. Na Galaxy S5 a další nejnovější generace si pár týdnů musíme počkat.

Zdroj: Talk Android a Android Authority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here