Podívejte se na zdařilý koncept designu HTC One+ (HTC One 2)

1

Teprve před dvěma dny jsme vám přinesli kompletní předpokládanou specifikaci k chytrému telefonu HTC One 2 neboli také HTC One+. Za hlavní přednosti nové generace vlajkové lodi od HTC bychom mohli označit čtyřjádrový procesor Snapdragon 805 nebo 5″ displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů (Full HD) s odolným sklem Gorilla Glass 3. Některé spekulace dokonce hovoří o 5,2 palcích.

HTC One+ koncept

Tentokrát se však podíváme na samotný design smartphonu. Autorem konceptu designu je Jermaine Smit a vychází z hliníkového těla. Na fotografiích můžete vidět hned 3 barvené varianty. Řekl bych, že hlavně světle modrá barva (můžeme ji též označit za tyrkysovou) je opravdu vydařená. Celkově vypadá design velmi moderně a povedeně.

HTC One+ koncept

Zatímco HTC One měl trochu delší tělo, jeho nástupce by mohl být o něco širší s menším rámečkem. Navíc je tvar těla méně zaoblený. Konečný design HTC One 2 (HTC One+) může být samozřejmě úplně odlišný. Dovolujeme si připomenout, že se jedná pouze o koncept jednoho z designérů. Uvidíme, s čím nakonec HTC vyrukuje na mobilní trh.

Zdroj: conceptPhones

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here