Philips přichází s novým dualSIM telefonem W732

1

Společnost Philips všichni dobře známe. Jejich elektroniku má doma snad každý, ať jde o televizi nebo kuchyňské spotřebiče. Avšak určitě by nikdo nečekal, že se pokusí prosadit i na trhu s Android telefony. Zvlášť ne, když jejich poslední pokus v roce 2009 dopadl více než bídně.

Nový telefon nese jméno W732 a určitě nepřekvapí svými parametry. I když, jedním možná ano. Má velmi dobrou výdrž, protože je napájen baterií o kapacitě 2400mAh a díky vlastním energeticky úsporným technologiím dokáže prohlížet webové stránky déle než RAZR MAXX Motorola Droid, který nese 3300 mAh baterii. Philips těží z úsporného LCD IPS displeje. Naopak podíváme-li se na výdrž při hovoru, kdy je displej vypnutý, nabízí Philips jen 13 hodin, Motorola o osm hodin více.

Mezi další parametry patří jednojádrový 1 GHz MediaTek MT6575 procesor, fotoaparát se standardním rozlišením 5 megapixelů a LED diodou. Operační paměť nabídne 1GB prostoru. Samozřejmostí je také HSPA konektivita 7,2 Mbps a HSUPA 5,7 Mbps. Možná překvapí možnost využití dvou SIM karet, ale tohle vidíme u asijských telefonů pořád častěji. Operačním systémem bude Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Zařízení by mělo být dostupné do konce roku. Jeho prodej začne v Číně a nabídne barvy jako červenou, černou, růžovou, zelenou bílou a modrou.

Zdroj: Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here