Pantech představí tabletofon s 5,9″ Full HD displejem a 2GHz čtyřjádrem

2

Jihokorejská společnost Pantech není v Evropě příliš známá. Na domácím trhu jde přitom o třetího největšího výrobce smartphonů, který se navíc snaží prosadit také v USA. Pantech se přitom zaměřuje také na špičkově vybavené smartphony, které svou výbavou překonávají známější konkurenci od Samsungu a LG. Závist jistě ucítíte při čtení informací o chystaném tabletofonu značky Pantech, který by měl být představen v lednu příštího roku.

Zařízení bude mít 5,9″ displej s Full HD (1080p) rozlišením, čtyřjádrový Snapdragon S4 Prime (MSM8974) taktovaný na 2GHz, LTE připojení, kapacitní stylus pro ovládání displeje a operační systém Android 4.1 Jelly Bean.

Pantech svou novinku bude prodávat v Jižní Korei, kde bude hlavním konkurentem pro Samsung Galaxy Note II. Zatím však není jasné, zda se tabletofon objeví i na dalších světových trzích.

zdroj: pd

2 KOMENTÁŘE

  1. Mám Note 2 a bez problémov som si naň zvykol prešiel som naň z S2 teraz mi pripadá note 2 ako S2 displej nieje až tak veľký nebol by problém mať ani mobil s 6 palcovým displejom ale tak to by musel mať bezhranový displej aby sa to dalo ovládať jednou rukou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here