OrientPhone N3 N9002, zajímavý klon Galaxy Note 3

0

xorientphone-n3-n9002.jpg.pagespeed.ic.lw7gPInnC1

Pokud se poohlížíte po nějákém cenově přijatelném mobilu a zároveň máte rádi velké displeje, pak by pro vás následující informace mohly být přinejmenším zajímavé. Asijská společnost OrientPhone, která je známá především výrobou klonů vlajkových lodí známých značek, nedávno představila model označený jako OrientPhone N3 N9002. Tento model se přinejmenším „inspiroval“ u velmi známého modelu Galaxy Note III jihokorejského Samsungu. S trochou kritického myšlení by poté šlo říci, že se jedná o povedený klon.

S výbavou je to o něco horší, než u Galaxy Note III. O zobrazení se zde stará displej o rozlišení 1280x720px, který je realizován s využitím technologie IPS, jež výrazně zvětšuje rozsah možných úhlů sledování displeje. V srdci displeje tiká čtyřjádrový procesor od MediaTeku s označením MTK6589T, taktovaný na frekvenci 1,5 Ghz. Nalezneme zde i slušných 2GB RAM a 32GB ROM. Paměť se dá rozšířit pomocí SD karet. Potěší i 13mpx fotoaparát, podpora GPS a 3G.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=Dy2JIKKU3hk

Na závěr se sluší zmínit cenu, která je na hranici 261.89 dolarů (v přepočtu 4 876 českých korun), k telefonu si můžete přiobjednat i stylus, který není součástí balení. Mohlo by se jednat o dobrou volbu pro ty, kteří nechtějí do phabletu investovat tolik peněz, ale zároveň dostat vcelku výkonný přístroj. Nevýhodou je pak samozřejmě možnost problémů spojených s nákupem z Číny.

Zdroj: http://www.gizchina.com/2013/10/26/orientphone-n3-n9002-another-affordable-phablet-large-screen-fans/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here