Oppo Ulike 2 – první smartphone s pětimegapixelovým předním fotoaparátem

1

ČÍnští výrobci rádi šokují a vyjímkou není ani Oppo, které se v minulosti dokonce mohlo pochlubit nejtenčím smartphonem na světě. Nejnovější telefon Oppo Ulike 2 však zaujme jiným prvenstvím, které by mohli závidět i celosvětově známí výrobci jako například Samsung a HTC.

Oppo Ulike 2 má údajně jako první smartphone na světě přední fotoparát s rozlišením 5 megapixelů. To znamená, že je vhodný i pro pořizování kvalitních autoportrétů. Druhá kamera, kterou nalezneme na zadní straně telefonu, má rozlišení dokonce 8 megapixelů. V telefonu je také předinstalovaný software pro vylepšování autoportrétů včetně zeštíhlování obličeje, zjemňování pokožky aj. Právě tyto funkce spolu s elegantním bílým designem telefon předurčují zejména ženám.

Další výbava smartphonu však rozhodně neurazí ani pány. Oppo Ulike 2 má 4,5″ displej s rozlišením 960 x 540 pixelů a velmi tenkým rámečkem, dvoujádrový procesor, 1GB RAM, 16GB vnitřní paměť a operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Novinka se na čínském trhu trhu začne prodávat v prosinci za dosud nespecifikovanou cenu.

zdroj: im

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here